Стало відомо куди відселятимуть переселенців, які проживають у школах Львівщини

На Львівщині планують відновити навчання у школах області, а для проживання українців, що потерпіли від московської агресії і стали ВПО та зараз тимчасово проживають у закладах освіти, знайдуть нові приміщення.

Як повідомляє Львівська ОВА, щоб діти змогли 1 вересня повернутися за парти та здобувати якісну освіту, а навчальний процес був безпечним, департамент освіти і науки Львівської ОВА підготував низку рекомендацій. Йдеться як про безпеку під час повітряних тривог, так і про загальну безпеку освітнього процесу.

Відповідного листа надіслали в органи управління освіти територіальних громад області.

Зокрема рекомендовано переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки, у яких ніхто не проживає, для проживання українців, що потерпіли від московської агресії і стали ВПО та зараз тимчасово проживають у закладах освіти.

Обрати для кожного закладу форму навчання, з огляду на наявність укриття:

Якщо у школі є належне укриття й усі учні та педколектив можуть поміститися в це укриття, тоді обирається очна форма навчання.

Якщо у школі  є укриття, у якому поміщається половина учнів школи, тоді рекомендовано змішане навчання за принципом – чергування очного та дистанційного навчання.

Якщо поруч зі школою є укриття у державній, комунальній, громадській, чи приватній будівлі, тоді можна, погодившись використання цього укриття з власником, розпочинати очне чи змішане навчання залежно від розмірів приміщень та кількості учасників освітнього процесу.

Якщо ні у школі, ні поруч немає укриття і нема можливості створити найпростіше укриття, тоді рекомендовано розглянути наступні можливості: підвозити учнів 1-4 та 10 – 11 класів до школи з укриттям, щоб проводити очне навчання в іншу зміну.