У Трускавці відкриють хатинку Святого Миколая та різдвяний ярмарок —

Новини Трускавець  У Трускавці відкриють хатинку Святого Миколая та різдвяний ярмарок Дрогобиччина, Трускавець

Учора, 23 листопада, відбулося засідання членів виконкому Трускавецької міської ради, на якому з-поміж інших питань надали дозвіл ТОВ «Ярославна» на організацію Резиденції Святого Миколая та проведення Благодійного Різдвяного ярмарку «Допомога твоя – найсильніша зброя».

“Діти мають право на свято і Святий Миколай мусить прийти до всіх. Добро точно переможе зло, і у цій битві могутньою зброєю є молитва. Разом із святим Миколаєм і дітки, і дорослі будуть молитися за мир, за наших військових, будуть мріяти та бажати. Потрібно зробити все, щоб дітки не втрачали надію, вірили в казку та хоч інколи почувалися щасливими,”- кажуть в Трускавецькій мерії.

Разом з хатинкою Миколая діятиме благодійний ярмарок, на якому збиратимуть кошти на потреби українських військових. Виконком дав дозвіл на проведення ярмарку на період з 1 грудня 2022 року по 31 січня 2023 року.

У міській раді запевнили, що міський бюджет не понесе жодних витрат на облаштування хатинки Миколая та ярмарку, а у підприємців буде можливість попрацювати у такий скрутний для кожного час.

Для дітей військових та дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, вхід буде безкоштовний.

Щодо встановлення головної міської ялинки на центральній площі міста, то в Трускавці це рішення ще не прийнято.

Джерело