Рекордсмен світу серед юнаків у важкій атлетиці Богдан Гоза привіз у Стрий свої нагороди. У статті читайте про шлях до успіху — Новини Стрий

Здобути певний титул – це лише половина досягнення. А вміти ставити правильні цілі і їх досягати – шлях не простий. У травні Богдан Гоза встановив новий світовий рекорд на чемпіонаті серед юніорів. У вправі «ривок» підняв 195 кілограмів. Також юнак показав найкращий результат у вправі «поштовх» – підняв 215 кілограмів.

Проживає хлопець у Жидачеві і там тренується. Тамтешні спортсмени-важкоатлети фактично самотужки, разом із тренерами та небайдужими меценатами облаштували собі зал.

Богдан, разом з братом є хорошим прикладом того, що у досягненні мети ніщо не стає на заваді. Хлопці вирішили стати відомими світу, вони один одного в цьому всіляко підтримують.

Хлопці дякують тренеру, майстру спорту міжнародного класу Андрію Гентошу. Який є міцною опорою у всіх змаганнях. А ще, ні на мить не забувають, для кого сьогодні здобувають всі титули та нагороди. Перемогу Богдан Гоза присвятив всім нашим військовим, які мужньо боронять Україну від загарбників.

Нагадаємо, 11 червня Богдан Гоза  безкоштовно тренуватиме школярів у Львові. Проведе майстер-клас з важкої атлетики для всіх охочих. Таким чином хоче заохотити підростаюче покоління впевнено йти до мети.

Богдан Гоза – єдиний представник зі Стрийщини у важкій атлетиці, хто зараз претендує на олімпійські звання.