У Львові для дітей-переселенців відкривають мистецький клуб

У Львові для дітей з усіх куточків України, що вимушено покинули рідні домівки через війну, запрацює безкоштовний мистецький клуб.

Мета проєкту – допомогти маленьким українцям стишити біль жахливих спогадів, разом рефлексувати та зцілюватися через мистецтво, ділитися радістю один з одним, спілкуватися та творити.

«Набираємо діток від 6 до 14 років на заняття з дизайну, музики та театру, а також малечу від 4 років на заняття «Бавимося у мистецтво» – спрощений мікс з різних мистецьких напрямків. Тривалість кожного уроку – 45 хв. Навчальна програма розроблена Школою мистецтв вільних та небайдужих. Усі заняття та активності безкоштовні», – йдеться у повідомленні.

На базі клубу діятиме «Майстерня щастя» – це психологічна підтримка у форматі лекцій для дорослих та підлітків. Тут також функціонуватиме мистецький кінозал для перегляду як загальновідомих шедеврів кіно, так і арт-хаузних стрічок.

Батьки можуть залишити дитину в осередку, де можна читати книги від Видавництва Старого Лева і бавитися іграшками українських виробників.

Мистецький клуб працюватиме на 4 локаціях:

    Центральна міська дитяча бібліотека (вул. Окуневського, 3)     Дитяча бібліотека-філія №19 (вул. В. Симоненка, 10)     Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр (вул. Кубанська, 12)     Центр Довженка (пр. Червоної Калини, 81)

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: Forms.

Клуб реалізовує спільна команда ГО «Смарт Освіта» та Школи мистецтв вільних та небайдужих, за фінансової підтримки «WeWorld International». Старт проєкту – 20 червня 2022 року.

Джерело