На Львівщині навколішки провели в останню путь Героя Ігоря Дикого (ФОТО)

У Суходолах попрощалися з командиром відділення кулеметного взводу 1-го стрілецького батальйону, молодшим сержантом Ігорем Диким. Про це повідомляє Бродівська міська рада.

48-річний боєць 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила загинув на Донеччині, перебуваючи на бойовій позиції. У воїна залишилися дружина, двоє дітей, батьки, два брати і велика родина.

Проводжали Захисника з великою вдячністю, шаною та усіма військовими почестями. Для Суходолів це перший похорон сучасного Героя. Біль для усіх та відчуття подиху війни, яка прийшла в рідне село.

Фото: Бродівська міська рада

Що відомо про захисника:

Більше десяти років Ігор Романович Дикий проживав у Суходолах. Та родом Герой із Бродів. Навчався у школі №4. У 1994-1996 роках проходив строкову службу. Працював у лісгоспі та нафтопроводі «Дружба». З березня 2023 року — воїн, захисник, борець за правду та справедливість.

Щемливим було прощання з воїном на рідному подвір’ї. Усім селом проводжали Захисника до вічності. Усім селом на цвинтарі заспівали Гімн України, бо «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми браття у своїй сторонці».

Як повідомлялося, під час звільнення Роботиного загинув 25-річний офіцер ЗСУ з Львівщини Андрій Харків.

Вічна пам’ять і шана борцям за Україну

Джерело