На Львівщині провели нараду Координаційного центру з підтримки цивільного населення

Нарада 3 (2)

У межах заходу проаналізували підсумки серпневих подій, а також зосередили увагу на гуманітарних питаннях, зокрема психосоціальній послузі для родин військовослужбовців, а також дослідили потреби поселення вразливих груп населення: людей старшого віку та людей з інвалідністю.

Напередодні в області провели нараду Координаційного центру під головуванням Галина Бордун під час якої обговорили наступні питання:

  • Підсумки серпневих заходів були представлені керівниками офісів Координаційних Центрів. Організація зустрічей з родинами військовослужбовців була визначена як важлива та актуальна тема.
  • Напрацювання дорожньої кари інтеграції, працевлаштування, навчання  ВПО використовуючи кращі практики Міжнародних партнерів.
  • Проведено обговорення підготовки до наближаючої зимової періоду та здійснено оцінку потреб області в цьому контексті. Сформовані запити від ЛОВА будуть надіслані на OCHA. (Пріоритет: генератори, обладнання.) 
  • Напрацювання спільно з OCHA механізму пріоритетності прихистків для поселення у звʼязку із зменшенням підтримки партнерів, соціальний готель для ВПО,  які прибувають без документів, короткий період для відновлення необхідних даних. 
  • Залучення партнерів до психоедукації в освітніх закладах та психологічний супровід родин військовослужбовців, тих, що в полоні, загиблих. Формування активізувалося потреби за результати районних зустрічей в офісах КЦ підтримки цивільного населення ЛОВА. 
  • Проаналізували ситуацію з зайнятістю населення та розглянуто можливості щодо працевлаштування. Нагадуємо, що триває програма з ваучерами для перенавчання. Усі деталі — тут

    Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації