Дотримуйтесь цих правил і гроші приходитимуть до вас у великих кількостях

Гроші це енергія, поточна за особливими правилами і законами. У цій статті ділимося правилами взаємодії з потоками грошової енергії, інформує gazetapo.lviv.ua.

У поясненнях до кожного правила, ви дізнаєтеся більше про метафізику грошей. Це допоможе вам глибше розуміти природу грошових потоків, і свідомо управляти ними, через свою поведінку.

Правило 1. Балуйте себе

За часів СРСР нам вселяли: "я — це остання буква в алфавіті". Активно пропагувалося життя заради інших людей, заради ідеалів партії. В результаті ми маємо кілька поколінь глибоко нещасних "щасливих громадян". Другий закон тяжіння грошей говорить: "гроші приходять тоді, коли вони дарують вам комфорт і задоволення".

Якщо гроші не приносять задоволення, то вони не приходять.

Коли гроші не в радість — ви самі їх (усвідомлено і неусвідомлено) уникаєте, виштовхуєте зі свого життя.

Ось тут виховання "підсовує нам свиню"! З одного боку ми хочемо бути багатими, добре одягатися, багато подорожувати і відпочивати. Але, з іншого боку, наше виховання велить бути скромними, жити для інших, жертвувати собою для блага інших людей, для дітей, для чоловіка, для сім'ї, для друзів — особисто гроші вам не потрібні, вони не приносять вам радість.

Цей стан справ необхідно міняти! Прямо зараз, запитайте у себе: "що я хочу?". Нехай це буде щось незначне, але приємне, для душі. Може це маленька шоколадка, або чашечка кави, або нова прикраса, або щось з одягу. Побалуйте себе. Робіть це регулярно. Нехай частина ваших доходів спрямовується на отримання задоволення від володіння грошима. Таким чином, ми дозволяємо собі хотіти (це притягує гроші) і отримуємо задоволення від грошей (це теж притягує гроші).

Важливо! Нарощуйте обсяги балування себе поступово, не поспішаючи. Може статися таке, що ви на всі гроші купите собі дорогу річ, або грошей не вистачить, і ви візьмете в борг або в кредит. Таке буває, коли довгий час собі відмовляти і потім "зірвалися", щоб компенсувати всі минулі роки.

Правило 2. Приймайте гроші з радістю і вдячністю

Другий грошовий закон говорить: гроші приходять тоді, коли вони дарують комфорт і задоволення.

Закон простий і непорушний: "гроші приходять тоді, коли вони дарують вам комфорт і задоволення".

Якщо гроші приносять радість і задоволення — вони приходять знову і знову. Все ваше єство притягує гроші. Чим більше задоволення приносять вам гроші — тим більше ви їх притягуєте.

Коли вам дають, передають, віддають, дарують, платять гроші — радійте і дякуйте дає. Навіть якщо вам повертають прострочений борг, все одно скажіть "Дякую тобі", і порадійте тому факту, що гроші повернулися.

Правило 3. Пропускайте Божественну благодать через свої руки

Даруйте іншим людям благо. Робіть благі справи. Застосовуючи всі попередні правила, у вас напевно виросли доходи і вас почали обдаровувати подарунками — поділіться частиною своїх доходів з тими, кому це необхідно. Пожертвуйте частину грошей на богоугодну справу або благодійність. Допоможіть бездомним дітям або сиротам.

Віддавайте гроші, використовуючи "творчий імпульс".

Направляючи до вас гроші, божественне начало очікує, що частина цих грошей, через ваші руки, перейде тим, кому потрібна Божа допомога.

Пам'ятайте: "у Бога немає інших рук, крім ваших".

Прийміть гроші згори і перенаправте частину на благі справи. Допоможіть Богу допомогти людям, і він допоможе вам отримати все, що ви хочете. Чим більше ви даруєте, тим більше вам дається.

Джерело