Зелень: секрети збереження свіжості до двох місяців

Коли приходять холоди, ми починаємо ще більше цінувати свіжу зелень, багату на вітаміни. На жаль, у більшості випадків її не вдається довго зберегти в холодильнику. Оскільки після закінчення вже кількох днів зелень темніє і в'яне. Щоб уникнути її настільки швидкого гниття, варто знати, як зберігати зелень свіжою максимально довго, інформує Ukr.Media.

За правильного підходу до цього питання можна відстрочити початок псування цього продукту аж до двох місяців. Для цього склянки з водою в холодильнику не знадобляться. Все набагато простіше і зрозуміліше.

Як зберігати зелень свіжою та ароматною.

Спосіб №1

Для запобігання в'яненню зелені її слід загорнути в паперові рушники, які поглинуть надлишок вологи. Саме через неї з'являється слиз на поверхні продукту. Добре вимийте зелень та ретельно обсушіть. Викладіть її в контейнер, дно якого застелено паперовим рушником. Зверху застеліть ще один шар рушників. Щільно закрийте кришку контейнера та помістіть його в холодильник. До 14 днів у вас буде свіжа зелень.

Спосіб №2

Другий метод сильно відрізняється від свого попередника. Він більше схожий зі способом зберігання зелені в склянках з водою. Але, на відміну від нього, цей метод не передбачає використання ємностей з рідиною, які можна легко перекинути в холодильнику. Вимийте зелень. Не обсушуйте її. Помістіть вологу зелень на паперовий рушник, просочений водою. Замотайте продукт у нього. Помістіть зелень у пакет або в контейнер і приберіть у холодильник. Так вона зможе простояти до двох місяців. Ні гнити, ні покриватися цвіллю зелень за цей час не почне.

Спосіб №3

Цей спосіб зберігання полягає у використанні звичайного поліетиленового пакета. Помістіть зелень. Потім надуйте пакет. Туго його зав'яжіть. Усередині пакета зміниться концентрація газів, завдяки чому процес гниття зелені дуже сповільниться. Це допоможе її довше зберігати свіжою.

Якщо у вас немає бажання возитися з такими способами пакування зелені, віддавайте перевагу продукту, що розфасований по пластикових контейнерах. Зберігаючись у такому вигляді, вона не так швидко псується, як у звичайному поліетиленовому пакеті.

Джерело

Exit mobile version