Українські зірки та телеведучі взяли участь у проєкті «Скажи чесно, ти як» у межах ініціативи першої леді

Соломія Вітвіцька Без Барєрів

Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розробили за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. 

Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров’я. Показати, що говорити про своє внутрішнє –  зовсім не соромно, а навпаки – має велике значення у боротьбі зі стресом.

«Скажи чесно, ти як?» – ми запитали це в українських зірок та телеведучих перед Всесвітнім днем ментального здоров’я. І почули щирі історії, які показують: говорити відверто про свої емоції – те, що нам зараз потрібно, аби долати стрес», – написала в своєму Telegram ініціаторка проєкту Олена Зеленська.

Про особисті хвилювання, страхи, емоції розповіли телеведучі Ольга Бутко, Юрій Горбунов, Вадим Карп’як, Соломія Вітвіцька, співачка Світлана Тарабарова, Роксолана Сирота (ROXOLANA), Злата Огнєвіч, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.

У кожному ролику разом зі своєю історією зірки діляться швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Ці техніки – прості та дієві, кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті.

«Наступного разу спробуй ще так: обери собі невеличкий заспокійливий амулет, щось, що влізе в долоню. Це може бути якийсь особливий камінчик, ґудзик чи перстень. Те, що викликає приємні спогади та відчуття. Добре, щоб ця річ була завжди під рукою. Коли відчуєш негатив – візьми в долоню амулет і сконцентруйся на відчуттях, які він викликає. Опиши подумки форму, колір, вагу. Це має тебе стабілізувати»,- поділилась у відео своєю технікою телеведуча Соломія Вітвіцька.

Переглянути ролик з її участю можна за посиланням

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації