Чистка каналізаційних труб у Львові від клмпанії Крот Сервіс

Впродовж тривалого часу використання каналізаційні магістралі та стічні системи засмічуються й їх звичайне прочищення за допомогою засобів побутової хімії стає неможливим. В таких випадках ефективне усунення наслідків засмічення проводиться працівниками львівської компанії «Крот Сервіс» за допомогою механічного та гідродинамічного способу. Компанія виконує замовлення щодо аварійного та профілактичного прочищення каналізаційних мереж побутового та виробничого призначення, що знаходяться в приватних оселях, офісах чи великих підприємствах, що розташовані у місті Лева та в області.

Обираємо оптимальний спосіб очищення каналізаційних мереж

Відсутність можливості змиву каналізації викликає масу незручностей, саме тому чистка каналізаційних труб Львів є дуже затребуваною послугою для жителів міста та області. Успішне вирішення досить поширеної проблеми, викликаної засміченням мереж каналізації, залежить від виду забруднення, що стало причиною засмічення. За допомогою механічного способу чистки каналізаційних мереж:

  • видаляють з каналізаційної мережі різні види сторонніх предметів, на кшталт ганчірок, волосся, що збилося в жмут тощо;
  • усувають більш складні види засмічення, що спричинені шматками будівельного сміття, коренями чи гілками дерев, що навіть можу пробити стінку каналізаційної труби;
  • очищають внутрішні стінки труб від утворених наростів, що впродовж тривалого часу накопичувалися в трубах та затверділи.

За допомогою гідродинамічної промивки каналізаційних мереж в трубах можна усунути відкладення, що утворилися внаслідок засмічення органічними і неорганічними відходами.

Окрім приватних садиб послугами професійної чистки каналізаційних мереж досить часто послуговуються заклади громадського харчування, великі торговельні заклади та торгово-розважальні центри.

Технічні особливості очищення каналізації

Для професійної механічної очистки каналізаційних мереж, яку можна замовити на сайті https://krot-servis.com.ua/uk/zasor-u-vannij/, використовують спеціальне обладнання, що містить гнучку спіраль з насадкою на кінці канату. За допомогою електроприводу спіраль має можливість обертатися навколо своєї осі на швидкості до 800 обертів впродовж однієї хвилини і в процесі обертання повністю очищає труби від будь-якого засмічення. Спіраль є досить гнучкою та проникає в коліна та згони труб навіть під кутом 90 градусів.

Гідродинамічну чистку труб виконують, використовуючи апарат для нагнітання високих параметрів тиску води. Шланг, на кінці якого закріплена спеціальна форсунка, вводять в каналізаційну трубу і в нього під високим тиском закачується вода, яка ідеально очищує труби та їхні внутрішні стінки, змиваючи на своєму шляху будь-які види засмічення.