Учні із 4 шкіл Східницької громади зібрали на ярмарках для ЗСУ понад 50 тис.грн. —

Дрогобицький район Новини  Учні із 4 шкіл Східницької громади зібрали на ярмарках для ЗСУ понад 50 тис.грн. 11.11.2022 Дрогобиччина, Новий Кропивник, Новини Дрогобиччини, Рибник, Старий Кропивник, Східниця

Наші захисники впевнено продовжують звільняти українську землю від московської нечисті,  а ми в тилу молимося за воїнів та всіляко їх підтримуємо і допомагаємо. Так кується наша спільна перемога, яка обов’язково настане.  

Особливо приємно, що до підтримки Збройних Сил України масово долучаються не тільки дорослі, але й діти. Так  у чотирьох школах Східницької громади минулого місяця учні разом із батьками та вчителями організували та провели благодійні ярмарки, де зібрали на підтримку ЗСУ понад 50 тис. грн.! Про це МедіаДрогобиччина повідомила дрогобицька волонтерка Ірина Юрчак. Зокрема в Новокропивницькій школі, де працює пані Ірина, діти зібрали на ярмарку 18 тис.грн, у Східницькій школі – 21400 тис. грн., в школі Старого Кропивника – 6000 грн. (окремо вчителі зібрали від себе ще 3600 грн на теплий одяг військовим), і ще 9 тис. грн. зібрали школярі з Рибника.

«В час війни діточки неодноразово долучаються до збору коштів ЗСУ, роблячи акції, блокпости і ярмарки.  У наших діток розуміння про життя і свободу більше, як в тих орків, – каже Ірина Юрчак. –  Такі от свідомі діточки навчаються в наших школах. Похвали заслуговують всі, але окремо хочу розповісти про дітей із Рибника, оскільки там зовсім маленька школа. Щоб зібрати кошти на ЗСУ  діти три дні підряд проводили ярмарки і в підсумку передали 9000 грн! Це надзвичайно велика сума для такої маленької школи. Всі  просто великі молодці!  Дякую щиро кожному з вас за допомогу, за вагомий внесок в наближенні перемоги! Величезна подяка свідомим українцям, які будують нову і сильну державу! Слава Україні!!”

Зазначимо, що зібрані учнями кошти були передані на придбання автомобіля для 80 ДШБ, де служать наші земляки з Дрогобиччини. А вже наступнуго тижня ярмарки на підтримку ЗСУ організовують учні ще двох шкіл в Дрогобицькому районі.

Джерело