Старт опалювального сезону, збитий дрон-камікадзе і петиція про звання Героя: головні новини Стрийщини за тиждень — Новини Стрий

Перший тиждень листопада у Стрийському районі був багатим на важливі події.

4 листопада у Стрийській громаді стартував опалювальний сезон. Тепло дали для населення, об’єктів бюджетної сфери тощо Стрийської громади.

Стриянину, який повернувся з полону, вручили нагороду. Міський голова Олег Канівець вручив Герою Андрію Кориневичу відзнаку «За честь та мужність м.Стрий».

Стриян закликають ставати донорами крові. Необхідна кров усіх груп. Здати кров можна в Стрийській районній лікарні на першому поверсі з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 13:00 год. 

4 листопада на світанку сили ППО збили над Львівщиною іранський дрон-камікадзе «Шахід». 

Стриянину просять присвоїти звання Героя України. На сайті Президента з’явилася петиція про присвоєння почесного звання Героя України Владиславу Паленичці – стриянину військовослужбовцю Збройних Сил України, лейтенанту, командиру аеромобільної роти четвертого аеромобільного батальйону. 

Загинув Владислав 23 серпня 2022 року біля населеного пункту Білогірка, що на Херсонщині, під час танкового та артилерійського обстрілу. Для того, щоб петицію підписав Президент, необхідно зібрати 25000 підписів.Підписати петицію можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/168646?fbclid=IwAR0SsRHaQjWfkPqH6_Slj_ccaUg0LWNtNYMPZvfOC9b6H1uKvMqQJ7sh8ME

Джерело