У львівському «Охматдиті» виходили передчасно народженого хлопчика із некрозом фаланг пальців

Маленький Пацієнт (2)

Данило народився на 29 тижні вагітності з надзвичайно малою масою тіла, всього 740 грамів.

До лікарні немовля переведено із двобічною пневмонією, тяжким ураженням шлунково-кишкового тракту, ішемією лівої верхньої кінцівки та некрозом фаланг пальців.

«Спочатку маля, навіть, не рухало рукою. Стан був дуже важкий за рахунок основного захворювання. Ситуацію погіршувала наявність ішемії кінцівки та некроз дистальних фаланг пальців лівої руки. Даний стан загрожував порушенням функції кінцівки та навіть втратою пальців. Дитина отримувала необхідне лікування і воно принесло свій результат. Весь час ми дуже вболівали аби рука хлопчика відновилася. Врешті-решт, вдалося зберегти руку та, навіть, пальці, та що є основним — функцію кінцівки», — зазначила завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Галина Заремба.

Анжеліка Патько, дитячий анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, наголосила, що постійно проводили консиліуми, усе було під контролем хірургів, гематологів, обійшлося без оперативного втручання. Вдалося вилікувати маля медикаментозно. Хлопчик перебував у лікарні півтори місяці.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації