У Дрогобичі відкривають творчий простір для дітей з числа ВПО —

Дрогобицький район Дрогобич Новини  У Дрогобичі відкривають творчий простір для дітей з числа ВПО 03.11.2022 Дрогобиччина, новини Дрогобицького району, Новини Дрогобиччини

На Дрогобиччині розпочинає роботу новий творчий простір для дітей ВПО, що мешкають у Дрогобицькому районі. 

Тут діти переселенці зможуть отримати можливість розвивати свої комунікативні, творчі та інші важливі соціальні навички, а також можливість навчатись  та здобувати додаткові знання. Під час навчань кожен учасник матиме доступ до інтернету та ноутбуків, де діти зможуть освоювати нові навички. Про це повідомили в Дрогобицькій РВА.

Учасники центру зможуть відвідувати творчі майстер-класи, грати в ігри, переглядати мультфільми. Це зможе суттєво покращити емоційний та психологічний стан дітей ВПО, які внаслідок російської агресії пережили складні психологічні потрясіння.

На базі простору працюватимуть фахові психологи, які допомогатимуть дітям подолати життєві труднощі, підтримувати та допомагати  їм інтегруватись у нове середовище. 

Реєстрація дітей від 6-18 років за посиланням: https://cutt.ly/0NSA6AS

Крім того 2,3 та 4 листопада можна буде зареєструватись наживо за адресою: місто Дрогобич, вул. Івана Франка, 20 (Народний дім імені Івана Франка). Час запису з 16:00 до 18:00. 

Проєкт реалізується чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади  Global Affairs Canada (GAC). 

Додамо, що від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину приїхали понад 35 241 внутрішньо переміщених осіб, з них 11 109 — діти.

Фото lviv.pb.org.ua, ілюстративне

Джерело