«Facebook» відновив заблоковану раніше найпопулярнішу львівську групу «Варта 1»

У четвер 3 листопада «Facebook» розблокував заблоковану минулого року багатотисячну спільноту львів’ян «Варта 1». Про це повідомив засновник та керівник «Варта 1» Ігор Зінкевич.

Спільнота, яка налічує понад 350 тисяч учасників була заблокована 2021 року з незрозумілих причин зараз відновлена.  

«Пройшов рік з моменту, як фейсбук, не без втручання «добрих людей» зніс нам спільноту Varta1 — Варта1 (офіційна спільнота) з кількістю понад 350 тисяч користувачів! Рік часу ми очікували на розгляд і відповідь адміністраторів Facebook, так як спільноту було обмежено, але не названо жодної причини.

І ось, справедливість взяла гору і впевнений, що «добрі люди», які приклали до цього руки будуть покарані.», — написав Ігор Зінкевич.

Зазначено, що правоохоронні органи, кіберполіція Львівщини після написання заяви допомогла у розблокуванні «Facebook»  спільноти.  

«Днями раніше мною було написано заяву у кіберполіцію задля розслідування систематичного втручання у діяльність нашої ГО в соціальних мережах. Не можу повідомляти деталі, але справа успішно зрушилася і впевнений, що з часом ми дізнаємося більше !

Хочу подякувати Начальнику Управління протидії кібер- злочинам у Львівській області Іллі Тогаєву (Ілля Тогаєв). Щиро дякую за гарну, швидку професійну роботу. Ви круті», — подякував Ігор Зінкевич.

Окрім того, адміністрація «Варта 1» анонсувала новий проект, який буде функціонувати на базі новоствореної спільноти «Варта 1» після заблокування 30 жовтня 2022 року.

«УВАГА!!!  Новостворену групу Varta1 — Варта1 (офіційна Громадська організація) ми залишаємо під один, дуже крутий проект, який ми анонсуємо невдовзі, і який створюється з метою нести добрі справи для нашого міста, області, та людей загалом», — додав Ігор Зінкевич. .

Тож долучайтеся у наших дві спільноти за посиланнями і невдовзі ми оприлюднимо приємні новини:

Офіційна спільнота Варта 1

Офіційна спільнота ГО «Варта1»

Разом ми сила!!!

Додамо, що Facebook-групу «Варта1» створили під час Революції Гідності, де львів’яни могли спілуватися та інформувати одне одного про правопорушення в місті.

Нещодавно, 30 жовтня соцмережа «Facebook» вчергове без попереджень  заблокувала львівську спільноту «Varta 1» — «Варта 1». 

 

Джерело