У Червоноградській центральній міській лікарні відкрили кабінет ангіографії.

Фото: Червоноградська міська рада17 лютого, у Червоноградській міській лікарні запрацював сучасний ангіограф.


Тепер за допомогою ангіографа медики можуть діагностувати наявність у пацієнта будь-якої судинної патології, обстежуватимуть судини серця, нижніх кінцівок, ниркових артерій. Ангіограф допоможе діагностувати також наявність у пацієнта тромбу в головному мозку.


Як повідомив директор лікарні Ігор Грондзаль, уже три пацієнти пройшли діагностування завдяки новому апараті. Усіх виписали.


«Ангіограф – це сучасне та ефективне обладнання, з допомогою якого лікарі визначають, де саме в судинах порушений кровообіг. Апарат дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, дозволяє визначити місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі, поширення пухлинного процесу та інші хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається» — розповів присутнім лікар-радіолог Андрій Пелешко — «Перші коронарографії вже зроблені, а тепер працюватимемо над обстеженням ургентних пацієнтів. За статистикою найбільший рівень смертності та інвалідизації саме від серцево-судинних захворювань, тож відкриття ангіографічного кабінету — це хороша новина для мешканців, адже тепер ми можемо надати якісну послугу».

Джерело