Висаджене на честь полеглого Героя дерево та збір коштів для ЗСУ під час святкової лінійки в одній зі шкіл Самбірщини

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький (1)

Про головні події доби, що минула повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

На честь полеглого Героя ростиме дерево. Так у перший день нового навчального року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького вшанували памʼять випускника медичного факультету №2, військового медика полку «Aзoв» Івана Штокала. Іван був родом з Поморян. З 2014 року їздив у зону АТО як бойовий медик. Від початку повномасштабного вторгнення росії став на захист України. Загинув 20 квітня 2022 року у Маріуполі на «Aзoвстaлі» від кулі російського снайпера, коли намагався врятувати життя пораненого бійця. Про невмирущість подвигу Героя тепер нагадуватиме клен, який висадили на університетському подвірʼї.

У Червоноградському районі родини воїнів, які зникли безвісти, отримали консультації від представниці Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Марії Петришин та адвокатки, експертки з надання правової допомоги військовослужбовцям і членам їхніх сімей Маки Шонії. Зустріч відбулася у Червоноградському «Будинку воїна». Організували її за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Армреслерка з Рави-Руської Анна Кушнір виборола два «срібла» на чемпіонаті світу серед незрячих. Детальніше — за посиланням

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації