Вам можуть платити за читання книг на Мальдівах

Зарплата невелика, але умови чудові.

Може, ви знаєте людину, яка захоче працювати в книжковому магазині на віддаленому острові на Мальдівах, в оточенні моря мрії і дрібного піску? Якщо так, то поспішайте її сповістити, інформує Ukr.Media.

Це оголошення про вакансії для бібліофілів-сибаритів опублікував Філіп Блеквелл — нащадок відомої родини книгопродавців, який вирішив почати свій бізнес на розкішному екологічному курорті Сонева Фуши. «Зарплата буде невелика, але переваги не мають собі рівних», — сказав Блеквелл.

Кандидат повинен бути готовий жити на острові протягом не менше трьох місяців. В цей період часу він також повинен вести блог, який буде описувати химерне життя серед книг на майже безлюдному острові, а також свої зустрічі зі знаменитостями і їх друзями.

«Саме тому це унікальна можливість і перспективна робота для багатьох людей», — додав Блеквелл, «якби мені було 25 років, я б найняв себе».

Але навіть для продажу книг на віддаленому острові потрібні певні вміння: по-перше, пристрасть до читання і, насамперед, здатність привертати увагу гостей різного віку.

Також людина повинна вміти розважати маленьких дітей, співаючи з ними пісні і організовуючи класи творчого письма для більш дорослих дітей.

«Ми хочемо, щоб хтось творчо надихав людей, які люблять читати, і пропагував це задоволення, від якого багато хто відмовляється під час відпустки», — сказав замовник вакансії.

Нагородою за роботу буде перебування на курорті, в оточенні пальм і білого піску. А враховуючи, що житло тут коштує близько $ 2000 за ніч, можливість перебувати в цьому місці безкоштовно — безумовна привілей.

У магазині будуть представлені кілька видів книг, багато з яких будуть відображати місцевий дух. Наприклад, ви можете прочитати книги про барвисту морську фауну цього місця. Інші творіння будуть ретельно відібрані, щоб привернути увагу туристів — багатих і освічених людей.

Бібліотека на пляжі — це досить незвичайне рішення, але кому б не хотілося повалятися в шезлонгу, подорожуючи не тільки наяву, але і в своїй уяві?

Джерело