В ОВА відповіли, чи готові дороги Львівщини до зимового сезону

ФОТО: ілюстративне

На Львівщині снігоочисна техніка повністю готова до експлуатації взимку, також підрядники завершують заготівлю сумішей для посипання.

Про це розповів заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко, пише Гал-Інфо.

Підрядні компанії ТОВ “Онур”, ТОВ “Техно-буд-центр”, ПП “Рома” і ТОВ “ШЛЯХОВИК-Т” активно готуються до зими та забезпечені 480 одиницями техніки.

“Кожен підрядник займається заготівлею солі та піску. Станом на сьогодні забезпечено близько 40% потреб області на зимовий сезон. Це шість тисяч тонн солі та понад двадцять тисяч кубів піску”, – додав він.

Крім того, в області діють стоянки для відстою великогабаритного чи легкового транспорту.

“У нас на території області облаштовано 21 стоянку. Враховуючи стоянки й заправки це 51 об’єкт”, – повідомив заступник.

Також цьогоріч вперше на Львівщині завершують облаштування спецстоянок для відстою транспорту в пунктах пропуску “Шегині” і “Краковець”.

“Зараз облаштовують санвузли. Там будуть місця для обігріву, буфет, кафе, щоб можна було добу чи більше там простояти”, – додав Бучко.
Також заступник начальника ЛОВА розповів, що Львівщина налічує 6,5 тисяч кілометрів доріг місцевого значення, 1600 кілометрів — це дороги державного значення. Цьогоріч служби автомобільних доріг отримали фінансування у межах 600 мільйонів гривень на 1600 км, де проводиться експлуатаційне утримання.

Нагадаємо, у Львові стартує опалювальний сезон для населення.

Джерело