Дрогобицька міська поліклініка проводить вакцинацію бустерною дозою —

Дрогобич Новини Охорона здоров’я  Дрогобицька міська поліклініка проводить вакцинацію бустерною дозою

На Львівщині зростає кількість захворювань на коронавірусну інфекцію Ковід-19. Зокрема, з 1-го по 7-е серпня у області провели 477 дослідження на ковід, з них позитивними виявились 218 результатів.

За словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, станом на ранок 8 серпня в стаціонарі інфекційного відділення Стебницької міської лікарні перебуває п’ятеро пацієнтів. Їхній стан середньої важкості. Загалом за останній тиждень на Дрогобиччині підтверджено 7 нових випадків ковідного захворювання, деякі пацієнти проходять курс лікування амбулаторно.

Дрогобицька міська рада інформує, що задля профілакитки в регіоні поширення вірусної інфекції в КНП «Дрогобицька міська поліклініка» проводять вакцинацію бустерною дозою. В наявності вакцина фірми Pfizer. Найперше щеплення бустерною дозою медики рекомендують людям похилого віку та пацієнтам, які є в зоні ризику отримати ускладнення після перенесення ковідної недуги.

Паралельно лікарі закликають мешканців не нехтувати та дотримуватись елементарних заходів безпеки: часто мити руки, здійснювати дезінфекцію, провітрювати приміщення, дотримуватись дистанції в чергах та громадських місцях, одягати маски. А також пам’ятати – на час воєнного стану уряд лиш пом’якшив карантин, який все ще діє.

Джерело