Укрзалізниця змайже на 14% збільшила обсяги перевезень вантажів у серпні

Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia Укрзалізниця у серпні збільшила обсяг перевезення вантажів майже на 14%

Ріст показників обумовлений, зокрема, активізацією транспортування будівельних вантажів для відновлення інфраструктури.

У серпні 2023 року Укрзалізниця перевезла на 13,8% більше вантажів, ніж роком раніше, що обумовлено активізацією перевезень внутрішнього сполучення. Про це 5 вересня повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що в серпні в усіх видах сполучень було перевезено 12,266 млн тонн вантажів, що на 13,8% більше серпня 2022 року та відповідає показнику липня 2023 року, попри падіння експортних перевезень через блокування зернової угоди.

Лідерами за обсягами транспортування залізницею були мінбудматеріали (3,2 млн тонн), кам’яне вугілля (2,3 млн тонн), залізна та марганцева руда (2 млн тонн) зернові вантажі (1,7 млн тонн).

В Укрзалізниці пояснюють серпневе зростання показників вантажної роботи активізацією перевезень у внутрішньому сполученні, зокрема будівельних вантажів для відновлення інфраструктури країни.

Так, загальний обсяг перевезень вантажів у внутрішньому сполученні в серпні 2023 року склав 8,3 млн тонн (+34,5% до серпня 2022 року). Зокрема, перевезення мінбудматеріалів зросли на 64%, кам’яного вугілля — на 15,2%, зернових вантажів — на 56%, руди залізної та марганцевої — на 38,5%.

Натомість зафіксовано падіння експорту на 17,7% — до 3,3 млн тонн. Зокрема, перевезення основного стратегічного вантажу — зернових — показало падіння на 45,3%, до 875,8 тис. тонн.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця запровадила обмеження на перевезення всіх вантажів до станції Ізмаїл в Одеській області. 

Україна отримала від залізниці Молдови знижку на перевезення олії

Джерело