У Львові покарають працівників ТЦК, які силою заштовхали чоловіка в авто

Фото: Скриншот У Львові працівники ТЦК силою заштовхали чоловіка в мікроавтобус

Львівський обласний ТЦК та СП вже встановив військових, які причетні до скандалу. Військкоми понесуть відповідальність за свої дії.

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки пообіцяв притягнути до відповідальності працівників, які нещодавно насильно запхали цивільного чоловіка в мікроавтобус. Про це повідомила пресслужба Львівського обласного ТЦК у Facebook 11 листопада.   «По даному факту проведено службову перевірку за фактом визначення посадових осіб, які будуть притягненні до відповідальності», — йдеться у дописі.   У Львівському ТЦК не уточнили, яке саме покарання чекає на винних співробітників, але також зазначили, що до оповіщення громадян залучаються військовослужбовці, які переведенні з бойових бригад за станом здоровʼя та обмежено придатні до військової служби.   Нагадаємо, у мережі з’явилося відео сутички у Львові між працівниками ТЦК та цивільним чоловіком. На кадрах військові заштовхують чоловіка в мікроавтобус в той час, як, очевидці намагаються безрезультатно йому допомогти.

Після розголосу Львівський обласний ТЦК заявив, що проводить службову перевірку, щоб з’ясувати обставини конфлікту між цивільним та військовими.

Раніше в Хмельницькій області працівники ТЦК намагалися силою забрати чоловіка з лікарні до військкомату. 

Джерело