Андрій Залівський очолив Асоціацію вугільних регіонів України.


Асоціація вугільних регіонів України обʼєднає 16 територіальних громад вугледобування та теплової генерації і стане єдиною платформою залучення ресурсів для вугільних громад, якісної комунікації, реалізації проєктів. Про це на своїй сторінці написав Степан Куйбіда, директор Департаменту економічної політики ЛОВА.


У Червонограді вже починають втілюватися доволі масштабні проєкти, наприклад:

• розроблення ПКД для індустріального парку площею майже 90 гектарів
• розроблення ПКД для будівництва євроколії (1435 мм) з додатковою суміщеною колією з електрифікацією сполученням залізнична станція Рава-Руська – залізнична станція Червоноград.


Ця ініціатива спрямована на розвиток вугледобувного Червоноградського мікрорегіону та посилення його інвестиційної й логістичної привабливості. З’єднання Червоноградського мікрорегіону з потенційним сполученням «Гданськ – Варшава – Львів» створить нові можливості для регіонального розвитку, а також збільшить транзитний потенціал інфраструктури АТ «Укрзалізниця» на території вздовж кордону з ЄС.


Процес справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону розпочато в межах Програми «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) за дорученням Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини.


Червоноградська міська рада

Джерело