У Львові дозволено роботу дитсадкам

Фото: Facebook/maks.kozytskyy Дитсадки у Львові починають працювати з 23 березня

Освітній процес можливий у очному, дистанційному чи змішаному форматі. Дітей-біженців можуть зараховувати першочергово.

  На Львівщині з 23 березня можуть відновити роботу дитячі дошкільні заклади. Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, посилаючись на рекомендацію департаменту освіти та науки ОДА.   «Освітній процес можливий у очному, дистанційному чи змішаному форматі. Це визначає кожен навчальний заклад самостійно», — наголосив він.   За його словами, згідно з постановою №305 Кабміну України, дітей, які внутрішньо переміщені або постраждали від військових дій, до закладів дошкільної освіти можуть зараховувати першочергово.   Для цього до закладу потрібно подати заяву про зарахування дитини, що має:  

  • заяву одного з батьків
  • копію свідоцтва про народження
  • медичну довідку, видану відповідно до ст. 15 Закону України Про захист населення від інфекційних хвороб разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

  «Важливо, що при подачі заяви про зарахування дитини до дитсадка один з батьків або інший законний представник дитини має пред’явити оригінал документа, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини, та вказати її реквізити у заяві», — наголосив голова Львівської ОДА.   Захистіть українських дітей: у центрі Львова поставили 109 дитячих колясок   Раніше повідомлялося, що у Львові відкривають нові притулки для переселенців. Свої площі на розміщення людей у ​​Львові надала компанія Укртелеком. У ньому матимуть змогу поселити до 200 осіб.    

Джерело