Які переваги роутера MikroTik та в чому його особливість.



Різноманітна продукція латвійської торгової марки MikroTik, яка призначена для обладнання дротових та бездротових мереж, вирізняється серед інших конкурентів якістю та дешевизною своєї продукції.


Компанія пропонує сучасну функціональну продукцію, яка розрахована на використання в сегменті як малого, так і великого бізнесу. Наприклад, роутер MikroTik підтримує стандарт РоЕ та відрізняються гнучкістю налаштувань. Їх функціонал цілком можна порівняти з можливостями дорогих брендових моделей.


Безпосередньо роутери торгової марки MikroTik мають:

— тривалий термін служби;
— невисоку вартість;
— надійність та стабільність;
— масштабованість.


Виробник забезпечує користувачам повну інформаційну підтримку та безперешкодний доступ до оновленого ПЗ.


Загалом, асортимент компанії включає:

— інноваційні маршрутизатори із високою продуктивністю;
— точки доступу для встановлення у приміщенні та на відкритому повітрі;
— антени;
— материнські плати, Mini PCI-карти, модулі для збирання обладнання для провідних і бездротових мереж;
— комутатори.


Компанія «МікроТік» має власні програмні розробки, однією з яких є ОС на базі Linux для маршрутизаторів та комп’ютерів. Операційна система підтримує різні протоколи та може бути доповнена графічним інтерфейсом.


RouterBOARD – сімейство роутерів MikroTik

RouterBOARD — це загальна назва лінійки маршрутизаторів Мікротік, які працюють під керуванням RouterOS. Більшість дводіапазонних роутерів компанії MikroTik належить саме до цієї серії продуктів. Їх відрізняє висока продуктивність та швидкість по Wi-Fi протоколу. Швидкість LAN буває до 100 Мбіт/с або до 1 Гбіт/сек. Більшість маршрутизаторів оснащуються всеспрямованими вбудованими антенами та потужними Wi-Fi передавачами. Вони надійно та без перебоїв покривають великі площі приміщень.


Можливості тонкого налаштування роутерів Мікротик дозволяють підключати інтернет від кількох провайдерів, виконувати фільтрацію по IP та MAC-адресах, вводити обмеження для торентів, розділяти мережу підприємства та гостьову мережу (віртуальні точки доступу Wi-Fi), організовувати HotSpot, віддалено підключати співробітників з VPN, виконувати налаштування proxy, FTP-сервера та фаєрвола.