The Times: Кремль готує масштабний наступ

Фото: Фокус Кремль хоче кинути мобілізованих у новий наступ

Керівництво РФ має намір мобілізувати 500 тисяч людей і кинути їх у новий наступ у квітні.

Російська влада готується оголосити нову хвилю мобілізації для участі у війні в Україні. У ході нової хвилі мають намір призвати 500 тисяч людей. Про це повідомляє з посиланням на дані західної розвідки The Times.

Зазначається, що рішення буде ухвалено протягом кількох тижнів, і до квітня на фронт відправлять до півмільйона людей, «щоб розпочати новий масштабний наступ». Уточнюється, що до цього моменту має стати менше бруду та місива через негоду.

«У російських регіональних військкоматах триває серйозна підготовка, Кремль провів закрите опитування. Громадяни Росії стурбовані війною, але вони також не хочуть миритися з поразкою», — цитують у публікації слова неназваного чиновника.

Нагадаємо, ГУР Міноборони оприлюднило перехоплення розмови загарбника зі своїм знайомим. Росіянин розповів про плани свого командування, зокрема, про наступну хвилю мобілізації в РФ.

Додамо, що представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький повідомив, що в Росії планують мобілізувати ще до 500 тисяч військовозобов’язаних.

Джерело