ЄС готує санкції проти родички Путіна і сина Медведєва — ЗМІ

Фото: ТАРС Дмитро Медведєв і Володимир Путін

Серед запропонованого санкційного списку є Ілля Медведєв та двоюрідна сестра Путіна Анна Цивільова.

Європейський союз в межах 12 пакету санкцій проти Росії планує внести в «чорні списки» десятки нових фізичних осіб. Зокрема, мова про сина заступника голови Радбезу Росії Дмитра Медведєва та родичку голови президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє The Guardian в четвер, 16 листопада.

Єврокомісія хоче додати до існуючих санкційних списків 47 осіб. У переілку є двоюрідна сестра Путіна Анна Цивільова, яка очолює фонд «захисників вітчизни», що підтримує російських солдатів, які воюють в Україні.

У запропонованому санкційному списку є Ілля Медведєв, ім’я та дата народження якого збігаються з ім’ям і датою народження єдиного сина колишнього президента РФ Дмитра Медведєва. Його підозрюють в організації дезінформаційної та пропагандистської кампанії в Україні.

ЗМІ припускає, що включення Євросоюзом в санкційні списки родичів російських високопосадовців викличе гнів у Кремлі.

Нагадаємо, глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель разом із Єврокомісією представили державам-членам пропозицію стосовно 12 пакета санкцій проти Росії. 

Раніше Боррель заявив, що Рада ЄС завершує роботу над 12 пакетом санкцій проти Росії. Він міститиме як персональні санкції, так і санкції проти цілих галузей економіки країни-агресорки.

Джерело