Стрийська міська поліклініка змінила адресу — Новини Стрий

Відтепер до вузьких спеціалістів слід буде звертатись у  Стрийську центральну міську лікарню, що на вулиці Дрогобицька, 50.

Таке нововведення вступило у силу з 1 серпня 2022 року.

Як кажуть у міській раді, переїзд поліклініки мав відбутися ще минулоріч.

За новою адресою для зручності пацієнтів виділили перший поверх медзакладу. Тепер всі 19 кабінетів медичних фахівців розташовані поруч один біля одного, що спрощує проходження медкомісії. Є денний стаціонар та кабінет езофагогастродуоденоскопії. Також будівля оснащена пандусами відповідно до норм ДБН.

Капітально відремонтували усі кабінети та коридори, закупити сучасні меблі. До урочистого відкриття, яке відбудеться за декілька тижнів у поліклініці підготують кабінет флюорографії, який на разі в старому приміщенні, а також відремонтують вхід та осучаснять реєстратуру.

Нагадаємо, минулого року за це рішення проголосували на виконкомі міської ради. З цим погодились відповідні експерти, адже, згідно з державними будівельними нормами, старовинна будівля у центрі міста, що за адресою вул. Шевченка, 59, не могла якісно виконувати функції надавача медичних послуг. Амбулаторна допомога не відповідала вимогам НСЗУ, зокрема немає вільного під’їзду до закладу, відсутні автомобільна стоянка та пандуси, незадовільна ширина коридорів, сходів тощо.