Стрічковий транспортер полегшує роботу будівельникам та працівникам сільського господарства.



Стрічкові конвеєри транспортери знайшли широке використання у всіх промислових галузях та у сільському господарстві. Використання стрічок з різних матеріалів та надійна конструкція стрічкового конвеєра та транспортерів, дозволяє використовувати їх, як усередині приміщень та цехів, так і на вулиці. Стрічкові транспортери підходять для подачі вантажів, пакувальних ліній та забезпечують стабільну роботу.


Професійно підібрати стрічковий транспортер можуть допомогти у https://agrohelix.com.ua/strichkoviy-transporter/


У виробництві стрічкових конвеєрів та стрічкових транспортерів фірма використовує підшипникові вузли найвищої якості з полімерних матеріалів на прес-формах.


Стрічковий конвеєр – призначений для безперервної подачі штучних, сипких та насипних матеріалів. Конвеєр можна використовувати як для горизонтального переміщення продукції, так і для підйому та спуску матеріалу з платформ.


Стрічкові конвеєри модернізуються і з часом набувають все більшої функціональності. Виробництво додаткових модифікацій та врахування всіх вимог замовника на сьогоднішній день стало нормою.


Залежно від типів виробництва та виникаючих у зв’язку з цим потреб, стрічкові конвеєри поділяються на стаціонарні та пересувні. Основне призначення стаціонарного конвеєра — транспортування та підйом на робочу висоту матеріалу. Пересувні конвеєри потрібні на виробництві, що використовує мобільні або напівстаціонарні установки.


Види стрічкових конвеєрів


• Z–образні;
• L–образні;
• крутопохильні;
• похилі;
• горизонтальні;
• з кутом нахилу;
• пересувні.


Типи стрічки конвеєра


— жолобчаста – для штучних, сипких та дрібних вантажів;
— пряма;
— модульна – у структурі ряд близько розташованих ковшів (ковшовий вигляд);
— скребкова – для сипких матеріалів, що переміщуються під кутом або по горизонталі;


Конвеєрна стрічка компанії https://agrohelix.com.ua/ виготовляється із міцних еластичних матеріалів, здатних витримати велике навантаження. Стрічки виробляються різної ширини. Саме до вибору стрічки треба приділити велику увагу, так як на стрічку безпосередньо впливають умови роботи (від легких до дуже важких), вид і стан матеріалу, що транспортується. Стрічки бувають теплостійкі, морозостійкі, харчові чи загального призначення.


Будова та принцип дії стрічкового конвеєра


Завантаження здійснюється в завантажувальний короб конвеєра, що перешкоджає зсипанню та скочуванню матеріалу при його падінні на стрічку. Для захисту стрічки конвеєра в зоні навантаження збільшується частота установки роликоопор. Матеріал, що транспортується, переміщається на стрічці вздовж ставу конвеєра. Стрічка рухається за рахунок обертання приводного барабана. Стрічкові конвеєри дозволяють регулювати швидкість руху стрічки.


Уздовж ставу конвеєра розташовуються роликоопори, безпосередньо з яких і переміщається стрічка. Натяг стрічки робиться за допомогою натяжного пристрою. Під конвеєром розташовуються підтримуючі ролики, а від сходу стрічки встановлюють вертикальні ролики, що центрують (дефлекторні). При експлуатації конвеєра можливе налипання транспортуючого матеріалу, для очищення барабана та стрічки використовуються скребкові пристрої.