На Львівщині рятувальники двічі за добу допомагали медикам дістатися до осель літніх людей

Літні люди, які потребували медичної допомоги, перебували у своїх оселях та не могли самостійно відкрити двері лікарям

Протягом доби, що минула, рятувальники Львівщини двічі допомагали медикам дістатися до літніх людей, які не могли відчинити двері своїх квартир. про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України у Львівській області.

13 травня о 11:47 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в м. Яворів на вул. Івана Хрестителя, 90 Яворівського району на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку не відчиняє двері квартири власниця, 1940 року народження.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини надано доступ працівникам поліції та медикам для потрапляння в квартиру, де знаходилася власниця та потребувала медичної допомоги, яку госпіталізовано в Новояворівську районну лікарню з попереднім діагнозом перелом ноги.

Цього ж дня о 15:41 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення в с. Липівка на вул. Шевченка, 25, Стрийського району на третьому поверсі трьохповерхового житлового будинку не може самостійно відчинити двері власник квартири, 1937 року народження.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою висувної драбини надано доступ працівникам поліції та медикам в квартиру, де знаходився власник, який потребував медичної допомоги.

Джерело