Старосту села із Стрийщини, якого звинувачували у побитті пенсіонерки, виправдали — Новини Стрий

Подія трапилась два роки тому у селі Криве

Сколівський районний суд Львівщини виніс виправдувальний вирок старості Козівської сільради, якого обвинувачували у побитті пенсіонерки начебто через те, що її корова паслась на футбольному полі.
Як вказано у Єдиному реєстрі судових рішень, ще серпні 2021 року чоловік начебто побив 73-річну жінку, чия корова паслась на футбольному полі у селі Криве. За висновком субмедексперта, у жінки були переломи пальців, та променевої кістки, синці та садна на голові, руках, грудях, стегні та гомілці.

У суді чоловік свою провину не визнав та розповів, в той день проходив повз село Криве та побачив на стадіоні прив’язану корову. Він взяв її за ланцюг і повів через шкільне подвір’я на центральну дорогу. У цей час біля школи зявилась власниця корови, яка покликала тварину до себе і корова пішла до неї. Обвинувачений заявляє, що не бив пенсіонерку, а вона сама впала на плиту біля школи, піднялась та пішла з коровою, вигукуючи в його сторону нецензурні слова. Обвинувачений стверджує, що не звертав на це уваги, бо знає жінку як людину, яка «постійно влаштовує скандали через свою корову». На його думку, травми жінка могла отримати внаслідок того, що корова зачепила її ланцюгом.

Потерпіла у суді заявила, що чоловік обзивав її та бив дерев’яною палицею. Після цього жінка прийшла у магазин та попросила продавця її сховати, заявивши, що її побив староста села. Вона також подзвонила у поліцію та згодом була госпіталізована у лікарню, де пробула 13 днів.

Суддя визнав чиновника не винним у пред’явленому обвинуваченні та виправдав його. На вирок ще може бути подана апеляція.

Джерело