СБУ: двох бойовиків «армії ЛНР» засудили до 8-10 років

Ілюстративне фото

Двох бойовиків незаконних збройних формувань російських окупаційних військ, учасників так званої «армії ЛНР» засудили до 8 та 10 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Служба безпеки України. Російських бойовиків взяли в полон українські військові у кровопролитних боях за Кремінну.

За даними слідства СБУ, обидва полонені є мешканцями тимчасово окупованої території Луганської області. Вони добровільно, з ідейних міркувань пішли «на службу» за контрактом до незаконного збройного формування «2-ої ОМБР 2-го АК народної міліції лнр».

Один із них приєднався до окупантів незадовго перед початком широкомасштабного вторгнення рф до України і займався обслуговуванням ворожої військової техніки. Другий був механіком-водієм БМП, воював проти сил АТО/ООС з 2017 року.

Досудовим розслідуванням доведено вчинення правопорушниками посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та участь у незаконних збройних формуваннях (ч.2 ст.110 та ч. 2 ст.260 Кримінального кодексу України). Їх засуджено до 8 та 10 років позбавлення волі.

Джерело