Ніякий Оземпік не знадобиться, якщо ви просто уріжете денну норму калорій. Питання тільки, як це зробити, голодувати-то нікому не хочеться. Але голодувати й не доведеться, інформує Ukr.Media.
Насправді ми їмо набагато більше, ніж нам дійсно потрібно. Усе тому, що відчуття ситості настає не відразу: мозок не встигає його зафіксувати, і в результаті ми переїдаємо.
Можна легко наїдатися вдвічі меншою кількістю їжі, упевнені психологи. І називають цей спосіб «метод годинника».
Метод полягає ось у чому: потрібно засікти, скільки часу у вас займає в середньому сніданок, обід або вечеря. Зазвичай цей час становить від 15 хвилин до пів години. Іноді навіть менше: поспіхом можна проковтнути свою порцію хвилин за 7-10 і не помітити.
Потім прикиньте, скільки в середньому ви з'їдаєте. Не треба рахувати калорії, просто на око.
Третій крок, коли настане час обіду, візьміть свою звичайну порцію і з'їжте її повільно — відведіть на обід удвічі більше часу, ніж зазвичай.
Їжте, скільки хочеться, тільки вдвічі повільніше, рекомендують експерти.
Психологи обіцяють: насичення чарівним чином настане, коли ви ледь з'їсте половину звичної порції. А все тому, що ви дали собі час — сигнали від шлунка встигли дістатися мозку.
А наостанок фахівці розповіли про спосіб перевірити, чи справді ви зголодніли, чи тягнетеся до їжі з нудьги: це тест із броколі. Щойно в голову прийде думка, що було б непогано щось з'їсти, запитайте себе: а чи готові ви зараз з'їсти сиру броколі? Якщо ні, то це психологічний голод. Якщо так — ви дійсно хочете їсти. Не відмовляйте собі.
Залиште відповідь