Працівники Львівської ОВА здали кров для воїнів ЗСУ

Здача Крові 5

Співробітники структурних підрозділів обласної військової адміністрації долучитися до акції «Здавай кров – надихайся культурою», яку організував департамент з питань культури, національностей та релігій.

Сьогодні, 25 травня, у Львівському обласному центрі служби крові відбулася організована здача крові працівниками Львівської ОВА. Серед присутніх були не лише профільні спеціалісти своїх напрямків, але керівники окремих структурних підрозділів.

Більшість стали донорами вперше, однак були й ті, які вчергове дарують свою кров. Як повідомили в апараті Львівської ОВА це вже другий подібний захід під час якого працівники здають кров для українських захисників — минулорічний збір був присвячений до Дня державної служби. З того часу, кілька працівників адміністрації стали регулярними донорами та по декілька разів на рік здають кров для українських солдатів. Розвиток соціальної відповідальності в адміністрації – є одним із пріоритетів корпоративної культури організації, а донація крові – це важливий та гарний приклад для наслідування.

Опісля здачі крові кожен учасник ще й преотримав можливість безкоштовно на вибір відвідати один із культурних центрів Львівщини: музей, історико-культурний заповідник, театр чи філармонію.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації