Ядерна зброя Росії уже їде в Білорусь — Лукашенко

Фото: БЕЛТА Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко

Почалось переміщення нестратегічних російських ядерних боєприпасів на територію Білорусі.

Формальний білоруський лідер Александр Лукашенко заявив, що російська ядерна зброя вже почала переміщуватись до Білорусі в межах двосторонніх домовленостей. Про це він сказав  у кулуарах Вищого Євразійського економічного форуму в Москві 25 травня, повідомляють провладні білоруські ЗМІ.

Лукашенко прокоментував підписану міністрами оборони Білорусі та Росії угоду про розміщення російської ядерної зброї на білоруській території.   «Уже ухвалене рішення в розвиток того, що було сказано усно. Нам треба було підготувати місця, зберігання і таке інше. Ми все це зробили, тому почалось переміщення ядерних боєприпасів», — додав він.   На уточнювальне питання, чи вже перебуває ядерна зброя РФ у Білорусі, Лукашенко сказав: «Можливо. Я приїду — подивлюсь».   Раніше в четвер міністри оборони Росії та Білорусі підписали документи про розміщення тактичної ядерної зброї на білоруській території.
25 березня президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва домовилася з Мінськом щодо розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Лукашенко заявив, що при наростанні загроз у країні може бути введена стратегічна ядерна зброя, і для неї вже готова інфраструктура.

Джерело