Понад 6 млн грн компенсували закладам усіх форм власності Львівщини за тимчасове розміщення ВПО

Розміщення ВПО на Львівщині

На Львівщині діє Комплексна програма підтримки внутрішньо переміщених осіб на період дії воєнного стану в Україні

З обласного бюджету від початку повномасштабного військового вторгнення росії виділили вже 6,2 млн грн для часткової грошової компенсації установам, закладам організаціям усіх форм власності за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб на території області.

Окрім того, для часткової компенсації оплати комунальних послуг за період функціонування Координаційного центру з надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та Тимчасового пункту короткотермінового перебування внутрішньо переміщених осіб на території Львівщини з обласного бюджету скерували 1 млн грн.

Зазначені видатки здійснюються у межах реалізації Комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на період дії воєнного стану в Україні, на яку загалом в обласному бюджеті передбачено 24 млн гривень.

Порядок надання часткової грошової компенсації установам, закладам, організаціям усіх форм власності за тимчасове розміщення (проживання) внутрішньо переміщених осіб на території області затверджено наказом голови Львівської обласної військової адміністрації від 15.04.2022 №62/22.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації