Нове комп’ютерне обладнання для освітян Червоноградщини.У громади Червоноградського району поступили нові ноутбуки.


У тих умовах, в котрих працює нині вчитель, ноутбук є невід’ємною частиною навчального процесу. Цьогоріч ми отримали величезну кількість історій про подвиги вчителів під час війни. Про роботу в надскладних умовах. Але навіть в цих умовах наші діти отримують якісну освіту. Тож, аби полегшити працю вчителя, заклади освіти Червоноградщини отримали 176 нових хромбуків.


Хромбуками (Chromebook) їх називають тому, що техніка працює на базі операційної системи Chrome. У разі відсутності з’єднання з інтернетом, ці ноутбуки дозволяють користуватися необхідними додатками у режимі офлайн.


Техніку отримали керівники відділів освіти територіальних громад району, зокрема:

✔️Белзька громада — 15 хромбуків;
✔️Великомостівська громада — 25 хромбуків;
✔️Добротвірська громада -8 хромбуків;
✔️Лопатинська -15 хромбуків;
✔️Радехівська громада — 33 хромбуки;
✔️Сокальська громада — 40 хромбуків;
✔️Червоноградська громада — 40 хромбуків.


Це сучасне обладнання ми отримали завдяки співпраці Львівської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, компанії Google і Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).


Розподіл техніки здійснювався враховуючи кількість учнів, педагогів та потреб у техніці в освітніх закладах кожної територіальної громади району. Також керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 24.10.2022 No 1/12471-22 «Про рекомендований розподіл і використання компʼютерного обладнання, яке передається в рамках співробітництва з партнерами з розвитку для забезпечення потреб освіти», а саме ООН з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО), а також Законом України від 22 жовтня 1999 року No 1192-XIV «Про гуманітарну допомогу» зі змінами.


Андрій Дяченко

Джерело