Погодинний графік відключень у Східницькій громаді: перелік вулиць та приналежність до груп —

Дрогобицький район Новини Східниця  Погодинний графік відключень у Східницькій громаді: перелік вулиць та приналежність до груп Дрогобиччина, Новини Дрогобиччини, Східницька громада, Східниця

Уже другий день поспіль, згідно розпорядження НЕК «Укренерго», впроваджені оновлені графіки погодинних відключень на Львівщині. Відключення відбувається в три етапи протягом дня, в залежності від того, в якій групі перебуває ваш будинок.

Як дізнатись, до якої групи належить Ваш будинок? Щоб полегшити вам пошук, ми вибрали із довгого переліку населених пунктів вулиці Східниці і сіл Східницької громади та їх розподіл по групах.

(Якщо ви не знайшли свою вулицю або свій будинок у жодній із груп, це означає, що за вашою адресою відключень не буде!)

ПЕРША ГРУПА

ДРУГА ГРУПА

ТРЕТЯ ГРУПА

ГРАФІК ВІДЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ДЛЯ КОЖНОЇ ГРУПИ

Додамо, ви можете знайти свою групу самостійно на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла» (https://poweroff.loe.lviv.ua/):

• за допомогою сервісу пошуку групи відключень — тут введіть свій населений пункт, вулицю та номер будинку;

• або знайти свою адресу у сформованих файлах з переліком споживачів трьох груп.

На скільки відключатимуть електроенергію?

Орієнтовний час відключень:

від 8 до 12 год. — 3 група,

від 12 до 17 год. — 2 група,

від 17 до 20 год. — 1 група.

У Львівобленерго зазначають, що тривалість вимкнень фактично буде меншою, адже графік вимкнень застосований не в повному обсязі, з 8 до 20 години. Тривалість вимкнення споживачів складатиме орієнтовно три години.

Наприклад, якщо Ваш будинок у 2 групі, то це означає що у період з 12 до 17 год. у Вас ймовірне відключення електроенергію тривалістю три години, це може бути з 12 до 15 год, або ж з 13 до 16 год. чи 14 до 17 год. Так само й в інших групах.

Що робити, якщо ваш будинок у двох групах?

Таке можливо, коли Ваш будинок підключений до різних ліній електропередачі.

Але про такі випадки Львівобленерго просить повідомляти у приватні повідомлення на сторінку «Львівобленерго» у Facebook, аби працівники компанії могли оперативно з’ясувати ситуацію та внести необхідні зміни.

Якщо ви не знайшли свою вулицю або свій будинок у жодній із груп, це означає, що за вашою адресою відключень не буде!

Джерело