Начальника Львівської ОВА відзначили за вагомий внесок у забезпечення роботи Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова

Геннадій Друзенко та Максим Козицький

Львівська ОВА постійно співпрацює з персоналом шпиталю.

Сьогодні начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся зі співзасновником та президентом Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова Геннадієм Друзенком. Медики та персонал шпиталю рятують життя Захисників і Захисниць в зоні бойових дій ще з 2014 року.

Під час зустрічі Геннадій Друзенко вручив Максиму Козицькому почесну грамоту Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова за вагомий внесок у забезпечення роботи шпиталю.

Від початку повномасштабної війни Львівська ОВА перебуває на постійному контакті з медиками та допоміжним персоналом цього шпиталю. Усі вони працюють на волонтерських засадах.

«Ми передавали шпиталю медикаменти, сучасні павербанки з сонячними батареями, паливо – на Донецький напрямок та деокуповані території Харківщини. Зараз працюємо над тим, щоб доправити реанімобіль, аби рятувати людські життя там, де дуже гаряче, на напрямку Бахмута й Лимана. Дякую усім медикам-волонтерам добровольчого шпиталю за неоціненну роботу. Ми з вами до переможного кінця!», — наголосив начальник Львівської ОВА.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації