Невдалі кольори для оформлення кухні, від яких краще відмовитись

Експерти рекомендують звертати увагу на кольори при ремонті кухні, бо вони впливають на інтер'єр. Особливо сильно це помітно на стінах і підлозі, бо ці кольори будуть домінуючими в інтер'єрі. Британські дизайнери виділяють чотири кольори, які вважаються найбільш невдалим вибором для дизайну кухні, інформує Ukr.Media.

Яскраво-червоний

Яскраво-червоний колір буде створювати драматичний настрій і незабаром почне втомлювати. Дизайнер інтер'єрів Хлоя Баттесон попередила, що такий колір буде "проганяти" домочадців з кухні. Експерт рекомендує вибирати більш спокійні відтінки або використовувати червоний колір в дозованій кількості. Дизайнер Тобі Льюїс вважає, що це дозволить оживити простір.

Теплий жовтий

Цей відтінок здається найбільш підходящим для кухні. Однак у великій кількості його не рекомендується використовувати. Цей колір стане невдалим рішенням для фарбування стін. Дизайнер Емі Янгблуд рекомендує уникати теплих кольорів на кухні, таких як жовтий та оранжевий. Вони придають кухні втомлений вигляд і створюють ефект напруги. Важливо звертати увагу на природне освітлення. Так, на кухні, де вікна виходять на захід або південь, необхідно вибирати холодні зелено-жовті відтінки або кремові. Вони нададуть кухні розслабляючий ефект. Холодні відтінки створять відчуття спокою.

Яскравий і холодний білий

Такі кольори викликатимуть асоціації з лікарнею. Хлоя Баттесон робить кухню незручною. За її словами, варто вибирати більш теплі відтінки, наприклад, біло-рожевий, кремовий або колір слонової кістки. Також ефектно виглядатиме поєднання білих стін і темних меблів.

Темно-коричневий колір

Темно-коричневий колір не прикрасить інтер'єр, якщо він використовується в надлишку. Він здатний зробити приміщення похмурим і негарним. Тобі Льюїс вважає, що уникнути цього можна, якщо поєднувати темні і світлі нейтральні відтінки. Так, темні шафи будуть добре поєднуватися з бежевими стінами.

Джерело