Рosudmeister — кухонний посуд і не тільки

На кухні кожної господині обов’язково присутні кухонні приналежності на кшталт кухонного та столового посуду, кухонного приладдя та пристроїв для консервації, декоративних аксесуарів для бару тощо, завдяки яким процес приготування їжі пришвидшується стає більш комфортним. На сайті інтернет-магазину Рosudmeister можна кухонний посуд купити за доступними цінами та у величезному асортименті. За допомогою високоякісних кухонних виробів, на кшталт каструль та пателень, ковшів та сотейників, які можна придбати на сайті, господині швидко приготують смачні та запашні перші страви, гарніри, каші, котлети, м’ясо чи рибу для других страв.

Асортимент кухонного посуду від posudmeister.ua

Посуд для кухні від інтернет-магазину Рosudmeister представлений наборами елітного посуду, що виготовлений італійськими та німецькими виробниками з нержавіючої сталі та міді. Комплект посуди з нержавіючої сталі від компанії Ruffoni виготовлено за допомогою інноваційних технологій, що дозволяє її використання для приготування страв на любих видах варильних поверхонь, в духовках чи індукційних печах, де температура обмежена 240°C. Такий посуд:

  • забезпечує процес однорідного нагрівання продуктів, без їхнього пригорання чи прилипання завдяки присутності між стінками посуду шару з алюмінію;
  • відзначається вишуканістю та елегантністю форм, вигнутими ручками, лаконічними прикрасами на кришках та на зовнішніх стінках;
  • зберігає свій початковий глянцевий вигляд навіть після тривалого щоденного використання.

Для кухонного посуду, що виготовлений з міді, плин часу немає значення, адже через 10-15 чи більше років зовнішній вигляд та функціональність мідних пателень, мисок чи каструль абсолютно не поміняється. Вишуканий мідний посуд завдяки неповторному червонуватому відтінку слугує не тільки виробом для приготування їжі, він ще виконує чисто декоративну функцію, слугуючи окремим елементом інтер’єру кухонного приміщення.

Характерні ознаки барного посуду

Барний посуд, який можна придбати на сайті онлайн-магазину Рosudmeister представлений різноманітними моделями келихів та склянок, чарок та кухлів, глеків та графінів, відерець для льоду чи шампанського, аераторів для вина та подарункових наборів. В залежності від форми та розміру посуд для бару використовується для напитків типу коньяку чи бренді, вина або граппи, для коктейлів чи пуншів.

Для виготовлення посуду для бару італійські, німецькі та словенські виробники, продукція яких представлена на сайті, використовують екокришталь, звичайний кришталь та скло або пластик. Для зручності відвідувачів сайту посуд відсортовано за розмірами (від 100 мл і до 500 мл та більше), за висотою (24-28,5 см), кількістю предметів у наборі та кольору, який може бути золотим, прозорим, червоним чи мультиколором.