Недитячі зв’язки азіатських дівчаток, як вийти заміж у 6 років

Сьогодні ми живемо у вільному світі, і дівчата виходять заміж по любові, однак в деяких країнах Азії, особливо в невеликих селищах, все ще діють традиції, які примушують дівчат виходити заміж у ранньому віці, передає Ukr.Media. Для цих країн вважається нормою, якщо дівчинці одружилася з дорослим чоловіком всього у 10-12, а то і у 6 років. Такий шлюб фактично є торговою операцією: батьки дівчинки продають свою дочку майбутньому чоловікові. Але найчастіше нерівні шлюби закінчуються плачевно, дівчатка або втікають з нової сім'ї або закінчують життя самогубством.

Афганістан. 40-річний Фаїз Мохаммед і 11-річна Гулам Хідер в її батьківському домі напередодні весілля в селищі Дамарда.

Ємен. Тахани, дівчинка в рожевому, вийшла заміж в 6 років, її чоловікові було 25.

Асії 14 років, але вона вже народила другу дитину.

Її першій дочці два роки, вона грає поруч з матір'ю, у якої все ще продовжується кровотеча. Асія не має освіти — їй нема звідки взяти інформацію про те, як подбати про своє здоров'я.

Нужуд стала наймолодшою розведеною дружиною в світі. Їй було 10 років. Чоловік був старше дівчинки втричі, відвіз її з столиці Ємену Сани в село, де всіляко над нею знущався.

Коли вона одного разу приїхала в гості до батьків, то потайки пішла в суд і вимагала розлучення, який був оформлений через два дні. Ця історія стала знаменитою, а Нужуд згодом випустила свою автобіографію. Після цієї гучної справи в Ємені послідували і інші розлучення. У Сані розлучилися дівчинки 9 і 12 років.

Селище Дамарда, 2005 рік. Гулам Хедер 11 років, вона мріяла закінчити школу і стати вчителькою, але дівчину видали заміж за 40-річного Мохаммеда Фаїза.

В Афганістані багато батьків пояснюють бажанням захистити дочок від позашлюбних зв'язків, які трапляються під час навчання в школі. Однак з-за подібних методів дівчатка найчастіше залишаються недоучками, так як після весілля перестають ходити в навчальні заклади.

Ассам, Індія. Хасіна вийшла за Алі у віці 13 років. Тепер їй 14 з половиною років, а через чотири місяці вона стане мамою.

Бхопал, Індія. Одруження 12-річної нареченої і 14-річного нареченого.

Молоді нареченої перед одруженням. Ці дівчатка всі у віці 14-16 років, і вони все ще сподіваються, що в майбутньому зможуть отримати освіту.

Особа Аїші понівечив бойовик «Талібану» за спробу втечі з сім'ї, в якій над нею знущалися всі родичі.

Не всі дівчатка чекають хоч якоїсь допомоги. Багатьох жахи нерівного шлюбу змушують вдатися до самогубства шляхом самоспалення.

Дівчатка ллють на себе гас, сподіваючись, що від нього залишиться шрам, який стане своєрідним знаком для сім'ї і хто-небудь з родичів врятує їх.

Але, як правило, подібні експерименти приводять до серйозних інфекцій і ран — і дівчатка вмирають у місцевих лікарнях.

Така доля чекала Лайлу з Герата. Після домагань чоловіка дівчинка облила себе гасом у ванній кімнаті. Опіки становили 85% тіла, і незважаючи на те, що чоловік встиг голими руками загасити пожежу, дівчинка померла через два дні.

Раджани 5 років, її несуть на весільну церемонію вночі, тому що в Індії такі шлюби вважаються незаконними. Нічні церемонії стають загальною таємницею в селі.

Церемонія одруження Раджани і її 14-річного нареченого.

В Індії маленькі нареченої після церемонії живуть вдома до настання статевозрілого віку. Тоді проводиться друга церемонія, після якої дівчинка повністю переходить під владу чоловіка.

Провінція Бамиян, 2010 рік. Наречений з нареченою йдуть на весільну церемонію. Афганістан — бідна країна, в якій доньки часто служать валютою для погашення боргів.

Кандагар, 2006 рік. 35-річний Джан намагався вбити свою 15-річну дружину Джамалию з-за того, що та втекла до матері після знущань чоловіка і свекрухи.

У підсумку він завдав колоті поранення бабусі, яка намагалася захистити дівчинку. Тепер його беруть під арешт. Джамалия вийшла заміж в 10 років.

Бхопал, Індія. Ще більш молоде подружжя — обом по 7 років.

Джерело