На Стрийщині реконструювали психоневрологічний інтернат — Новини Стрий

У Ходорівському психоневрологічному інтернаті провели реконструкцію: облаштували додаткові приміщення

Упродовж останніх шести місяців у Ходорівському психоневрологічному інтернаті за кошти обласного бюджету та завдяки допомозі благодійників провели реконструкцію.

За пів року у карантинному корпусі інтернату зробили капітальний ремонт, замінили покрівлю, встановили пластикові вікна, утеплили фасад, провели водопровід та каналізацію, замінили систему опалення, закупили необхідні меблі. Усі роботи профінансували за кошти обласного бюджету в сумі. Обійшлися вони у 1,8 млн грн. Приміщення розраховане на 14 місць, включає душову, санвузол та кілька кімнат, які планують використовувати як простір підтриманого проживання.

Окрім того, у житловому корпусі в одному з приміщень облаштували галерею для дозвілля мешканців інтернату: також провели капітальний ремонт, замінили вікна та двері. 

На ремонтні роботи галереї з обласного бюджету виділили 1 млн та майже 62 тисячі гривень. Меблі, спортивний інвентар допомогли придбати спонсори – українські та міжнародні благодійні організації, підприємства.

У новій галереї мешканці інтернату вже виготовляли окопні свічки, які заклад передав 24 ОМБр.

Зараз в інтернаті перебуває 126 людей, 9 з яких – з Лисичанська Луганської області. Заклад призначений для проживання чоловіків віком від 18 років, які мають вроджені або набуті ментальні розлади. З вересня минулого року обов’язки директора інтернату виконує Ігор Кос.

Автор: Тетяна Боярчук

Джерело