На Самбірщині встановили додаткову зупинку для поїзда Київ-Чоп

Поїзд Київ-Чоп з 30 червня зупинятиметься на станції у селі Стрілки.

Укрзалізниця, на звернення Стрілківської сільради, розпорядилася встановити зупинку на станції Стрілки поїзду №53/60 Київ-Чоп в обох напрямках,повідомила пресслужба Стрілківської сільської ради Самбірського району.

Новий розклад руху пасажирського поїзда діятиме із 30 червня 2022 року. На станцію Стрілки поїзд відправленням з Києва прибуватиме о 08:10-08:12 год, а з відправленням із Чопа – о 18:25-18:27.

Зазначимо, ще у лютому цього року депутати Стрілківської сільради направили звернення до Укрзалізниці з проханням встановити зупинку поїзда Київ-Чоп у селі.

Депутати наголошували, що поїзд Київ – Чоп та Чоп – Київ курсує через село, однак зупиняється лише в Сянках, Турці, Старому Самборі та Самборі.

"Відсутність в графіку руху поїзда зупинки в центрі нашої громади викликає здивування, а беручи до уваги результати реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, є неприйнятною, оскільки позбавляє зручного транспортного сполучення понад 14 000 мешканців Стрілківської територіальної громади" – йшлося у депутатському зверненні.

Джерело