Львівщина відремонтує за польські кошти два гуртожитки та ліцей для переселенців

Фінансова допомога для переселенців від Малопольського воєводства Польщі спрямована на ремонт двох гуртожитків та ліцею.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОВА Максима Козицького.

Розпорядженням внесені зміни до Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області, включивши до бюджету програми ще 3,8 млн грн, отриманих від Малопольського воєводства Польщі.

"Відповідно до договору Малопольського воєводства Республіки Польща та Львівської обласної військової адміністрації про надання фінансової допомоги від 21.04.2022, з метою забезпечення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб та працівників підприємств, переміщених з інших областей на територію Львівської області внести зміни до Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області" – йдеться у розпорядженні.

Згідно зі змінами, бюджет програми збільшено від 50 млн грн до 53,893 млн грн, з яких 3, 893 млн грн – фінансова допомога від Малопольського воєводства Польщі.

Ці кошти спрямують на відновлення та модернізацію об'єктів, що використовуються або можуть бути використані для розміщення переселенців та працівників підприємств, переміщених з інших областей на територію Львівщини, фінансування яких зросло з 47 млн грн до 50,893 млн грн.

Зокрема, з польської допомоги 1,3 млн грн спрямують на ремонт харчоблока Меденицького професійного ліцею (смт Меденичі), 1,5 млн грн – на ремонт електрообладнання гуртожитку ДНЗ "Погірцівське ВПУ" (с. Погірці), 1,093 млн грн – на ремонт гуртожитку Угнівського аграрно-будівельного ліцею (м. Белз).

Зазначимо, ще наприкінці квітня Максим Козицький повідомляв, що Малопольське воєводство Польщі надало Львівщині три мільйони злотих для підтримки вимушених переселенців.

Тоді він заявляв, що кошти спрямують:

— на забезпечення переселенців належними умовами проживання, медичними засобами, продуктами;

— ремонт, реконструкцію, розширення та модернізацію будівель або приміщень, призначених для розміщення переселенців.

Джерело