На Львівщині запровадять нову умову для дозволу на перетин кордону

Фото: ілюстративне

Львівська ОВА вирішила запровадити застосування е-підпису для отримання дозволу на перетин кордону представниками громадських організацій і благодійних фондів.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

16 березня у Львівській обласній військовій адміністрації відбулася зустріч з представниками громадських організацій та благодійних фондів Львівської області щодо перетину кордону для водіїв. 

Під час зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають в організацій під час звернень до ОВА стосовно надання права виїзду за межі України водіям в умовах воєнного стану, а також щодо необхідності вжиття заходів для недопущення випадків фальсифікації звернень зі сторони недобросовісних організацій, які надходять на електронну пошту ОВА.

Відтак, було одноголосно вирішено запровадити застосування електронного цифрового підпису під час подання відповідних звернень. Зазначається, що такі зміни дадуть впевненість у достовірності документів, надісланих від організацій. У ЛОВА кажуть, що зможуть сформувати перелік ГО чи БФ, члени яких перетинають кордон з гуманітарними вантажами на постійній основі, щоб пришвидшити для них процес обробки документів.

Водночас для організацій, які не мають такого підпису, застосовуватимуть перехідний період, який триватиме до кінця березня. Під час нього діятимуть попередні умови подання документів.

Після закінчення перехідного періоду використання електронного цифрового підпису стане обов’язковою умовою для подачі документів на перетин кордону.

 

Джерело