На Львівщині стартує другий конкурс студентських проєктів Lviv Startup Fest

На Львівщині стартує другий конкурс студентських проєктів Lviv Startup Fest

Переможці отримають грошові винагороди.

iHub Science Park Lviv University у партнерстві з Ukrainian Startup Fund та Управлінням з питань цифрового розвитку Львівської ОВА за фінансової підтримки компанії Appexoft й організаційного супроводу Movadex анонсують другий конкурс студентських проєктів Lviv Startup Fest.

В межах школи підготовки стартапів ви матимете можливість взяти участь в тренінгах та воркшопах, які будуть проводити експерти з Українського фонду стартапів (USF). Крім того, фіналісти конкурсу отримають можливість покращити свої навики пітчингу проєктів разом з Андрієм Заїкіним, засновником та CEO YEP.

Також вас чекають зустрічі з експертами від успішних IT-компаній, потенційними наставниками та інвесторами. Серед них Володимир Жигайло, СЕО компанії Appexoft, Норайр Каграманян, СЕО компанії Movadex, Марія Донченко, креативний директор Movadex.

Ви дізнаєтеся як побудувати успішну бізнес-модель стартапу, ефективно керувати командою та розробляти маркетингову стратегію у стартап-екосистемах і залучати фінансування, а також про можливості акселераційної та інкубаційної підтримки від Наукового парку.

На Demo Day Lviv Startup Fest будуть розіграні призи за підсумками конкурсу: 

  • 20 000 грн для переможця,
  • 10 000 грн — ІІ місце,
  • 5 000 грн — ІІІ місце,
  • 5 000 грн — ІV місце.

Тож не пропусти можливість створити успішний стартап разом з Lviv Startup Fest! Реєструйся за посиланням: https://cutt.ly/SwTDAP4n

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації