На Львівщині ТЦК перевірятимуть документи у всіх військовозобов’язаних

Фото: Цензор.net На Львівщині працівники ТЦК перевірятимуть документи у всіх військовозобов’язаних

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Ради оборони Львівської області, а керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень видав наказ.

З понеділка, 20 листопада, на Львівщині всі військовозобов’язані віком 18-60 років повинні мати з собою документи, що посвідчують особу, а також військово-облікові документи. Цензор.нет повідомляє, що працівників ТЦК уповноважили перевіряти документи.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні Ради оборони Львівської області, а керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень видав наказ.

У наказі йдеться, що військовозобовʼязаним віком 18-60 років на час дії воєнного стану слід мати з собою і надавати на вимогу для перевірки уповноваженим особам Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки документи, що посвідчують особу, та військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного).

   

Раніше повідомлялося, що в Ужгороді представники ТЦК посеред ночі забрали водія автобуса, який привіз із Вінниці дитячу збірну на всеукраїнські змагання з тхеквондо. Чоловіку вручили повістку та доправили до військкомату. Там він пройшов медкомісію та був відправлений до навчального центру в Чернігові.

Нещодавно в мережі з’явилося відео сутички у Львові між працівниками ТЦК та цивільним чоловіком. На кадрах військові заштовхують чоловіка в мікроавтобус в той час, як, очевидці намагаються безрезультатно йому допомогти. У Львівському обласному ТЦК заявили, що з цього приводу призначено службову перевірку.

Джерело