На Львівщині судитимуть трьох ухилянтів, які підробили документи про інвалідність | Кримінал Львівщини

22

Дізнавачі поліції Львівщини завершили досудові розслідування за трьома фактами підроблення та використання завідомо підробленого документу з метою уникнення мобілізації — усі обвинувачені, мешканці різних регіонів України, чоловіки призовного віку, намагались виїхати за кордон, пред’явивши підроблені документи.

Як встановили дізнавачі Яворівського районного відділу поліції, 34-річний мешканець Миколаївської області підробив висновок медико-соціальної експертизи, внісши до нього недостовірні відомості щодо отримання другої групи інвалідності, що надає право  виїзду за кордон на період дії правового режиму воєнного стану. Перебуваючи в пункті пропуску «Краківець», він пред’явив підроблений документ з метою подальшого перетину державного кордону України.

Йому повідомлено про підозру. Досудове розслідування завершене,  обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Крім того,  34-річний мешканець Івано-Франківської області через один з месенджерів надав свої анкетні дані невідомій особі для виготовлення тимчасової посвідки про його знаття з військового обліку та довідки  про визнання непридатним до проходження військової служби. А 46-річний житель Харківської області надав свої анкетні дані для виготовлення підробленого пенсійного  посвідчення та медичного висновку про інвалідність. Ці документи  чоловіки пред’явили  у пункті пропуску «Грушів», щоб безперешкодно виїхати за кордон.

Дізнавач завершили досудові розслідування у кримінальних провадженнях

Обвинувальні акти передані на розгляд суду. За скоєне підозрюваним загрожує обмеження волі на строк до двох років. 

 © Головне управління Національної поліції у Львівській області: https://lv.npu.gov.ua/news/stoprussia/na-lvivshhini-suditimut-trox-uxilyantiv-vid-sluzhbi-v-zsu-yaki-pidrobili-dokumenti-pro-invalidnist/

Джерело