Які продукти варто додати у раціон харчування при акне

Акне — справжня біда для того, хто страждає на цю недугу. Воно робить обличчя не особливо привабливим, псує шкіру, інформує Ukr.Media.

Людина, яка спостерігає у себе подібні недосконалості, бореться з ними всіма доступними способами. Вона використовує мазі, креми, періодично ходить до косметолога на різні процедури. Все це може давати ефект, але тимчасовий.

Якщо акне не дає спокійно жити, то слід звернути увагу на раціон харчування. У нього потрібно додати деякі продукти, щоб побороти недугу.

Зелені листові овочі

Вони перешкоджають розпаду колагену, який відповідає за міцність і еластичність шкіри. Також зелені овочі збільшують кількість проколагену в клітинах.

Він відрізняється антиоксидантними властивостями, допомагає боротися зі шкідливими впливами на шкіру. Це не тільки запобігає старінню, але і в боротьбі з акне грає роль.

Цитрусові

У них міститься вітамін С, який є компонентом для амінокислот.

Ті потрібні для утворення проліну, який потрібен на стадії, що передує утворенню колагену. Цей вітамін і від токсинів шкіру захищає, чим запобігає появі на ній висипань. Подібними властивостями володіє і ківі.

Томати

У них міститься лікопін, який є антиоксидантом. Він запускає очисні процеси, стимулює синтез колагену.

Шкіра в результаті стає більш гладкою, пружною. Акне поступово на її поверхні не стає.

Авокадо

У його складі є вітамін Е. Цей компонент перешкоджає розпаду колагену, який потрібен шкірі. Також в авокадо є корисні для шкіри жири.

Без них вона не зможе залишатися сяючою.

Ягоди

У малині, ожині полуниці, журавлині є елагова кислота. Вона потрібна, щоб не губився колаген під впливом сонячних променів.

Також даний компонент і обмін речовин стимулює, дозволяючи організму швидше виводити токсини, які часто є причиною акне.

Гарбузове насіння

У його складі міститься багато цинку. Він необхідний, щоб синтез колагену йшов належним чином, щоб розпад білка, потрібного шкіри, сповільнювався.

Та й процес загоєння ран цинк прискорює, що при акне досить важливо.

Всі ці продукти індивіду, що страждає акне, слід постійно додавати до свого меню. Це дозволить йому швидше вирішити обридлу проблему.

Джерело